1360
16 اسفند 1401 - 10:59

دانش‌آموزی در مازندران به دلیل مسمومیت در بیمارستان بستری نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر لزوم مراقبت از سلامت دانش‌آموزان و دانشجویان به‌عنوان سرمایه‌های ملی تاکید کرد و گفت: تاکنون مورد نگران کننده و حادی در مورد مسمومیت دانش‌آموزان و دانشجویان در مازندران نداشتیم که به مراقبت و بستری بیمارستانی منجر شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، روح الله سلگی صبح امروز در جلسه کمیته پیگیری سلامت دانش‌آموزان و دانشجویان مازندران اظهار کرد: سلامت جمعیت دانش آموزی و دانشجویی از نظر دولت حائز اهمیت فراوان است.

وی با اشاره به توطئه اخیر مسمومیت در مدارس و دانشگاه‌های کشور افزود: دولت با جدیت و قاطعیت این مسئله را تا حصول نتیجه قطعی پیگیری می‌کند.

معاون استاندار مازندران خاطرنشان کرد: خوشبختانه تاکنون مورد نگران کننده و حادی در مورد مسمومیت دانش آموزان و دانشجویان در مازندران نداشتیم که به مراقبت و بستری بیمارستانی منجر شود.

سلگی بر لزوم تقویت تدابیر کنترلی در مدارس و دانشگاه‌ها برای تامین سلامت دختران تاکید کرد و افزود: برای دولت هیچ اولویتی مهمتر از تامین سلامت مردم وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اشک تمساح رسانه‌های معاند در ماجرای مسمومیت دختران ایرانی افزود: آنها در حالی برای دختران ایرانی اشک تمساح می‌ریزند که برای تشدید تحریم‌ها بر بیماران و مردم این مرز و بوم به اربابان غربی خود فشار وارد می‌کنند.

سلگی اظهار کرد: رسانه‌ها و افراد معاند نزد مردم ایران هیچ آبرویی ندارند و حنایشان دیگر در کشور رنگی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: تامین امنیت و سلامت دختران پاک سرشت ایرانی خط قرمز دولت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران  یادآور شد: دولت با درک نگرانی خانواده‌ها مسئله مسمومیت‌ها را با اولویت و جدیت دنبال می‌کند.

سلگی گفت: با تمرکز دستگاه‌های مسؤول بر مسئله مسمومیت‌ها بزودی اخبار امیدبخشی به اطلاع مردم خواهد رسید.

پایان پیام/۸۶۰۳۱/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1079040